Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eğitim Güvenliği Toplantısı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu’nda Yapıldı

12 Eylül 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Eğitim Güvenliği Toplantısı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu’nda Yapıldı
Eğitim Güvenliği Toplantısı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu’nda Yapıldı

2018-2019 eğitim-öğretim yılının ilk Eğitim Güvenliği Toplantısı Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan ÖZTÜRK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR ve çok sayıda eğitimci katıldı.

Toplantı öncesi kısa bir konuşma yapan Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, eğitimin en önemli iş olduğunu söyledi. Çocukları geleceğe iyi bir şekilde hazırlamak için eğitimcilere büyük iş düştüğünü kaydeden AKTAŞ, eğitim ve öğretimin sağlıklı bir şekilde yürümesi için herkesin çok çalışması gerektiğini ifade etti.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR bir açılış konuşması gerçekleştirdi. Eğitim güvenliğiyle ilgili alınan ve alınacak tedbirlere değinen KIRKPINAR’ın konuşmasının ardındanEğitimci Feyzihan ALYAVUZ eğitim güvenliği konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantı eğitimcilerin görüş ve dileklerini bildirmesinin ardından sona erdi. Toplantının ardından Öğretmenler odasına geçen Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ ve beraberindekiler okulda görevli öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi