Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Cumhur İttifakı Millet Aklı”

12 Mayıs 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»“Cumhur İttifakı Millet Aklı”
“Cumhur İttifakı Millet Aklı”

MHP’nin seçim görselleri hazır MHP Genel Merkezi, 24 Haziran seçimlerinde Türkiye genelinde tüm teşkilatların ve adayların kullanacağı seçim görsellerini belirledi. Seçim kampanyası sırasında genel merkez tarafından belirlenen slogan ve görsellerin dışına çıkılmaması istendi.

“Cumhur İttifakı Millet Aklı” ana sloganı altında yürütülecek kampanya çerçevesinde kullanılacak malzemeler, MHP Genel Merkezi internet sitesinde ve kampanya için oluşturulan www.cumhurittifakimilletakli.com adresinde yayınlandı.

“Cumhur İttifakı Millet Aklı” ana sloganını tamamlayıcı sloganları ise “Geleceğin Teminatı”, “Milli Bekanın Teminatı” “Bin Yıllık Kardeşliğin Teminatı”, “Mutlu Kadın, Huzurlu Türkiye’nin Teminatı”, Güven ve Huzurun Teminatı”, “İstikrarlı Yönetimin Teminatı” olarak belirlendi.

MHP’nin resmi internet sitesinde ve www.cumhurittifakimilletakli.com adresinde yer alan görsellerde, milletvekili adayları için kartvizit, afiş, kırlangıç bayrak, balıkçı bayrak, araç giydirmede kullanılacak görsellere ayrıntılı olarak yer verildi.

33 sayfalık, “24 Haziran 2018 Genel Seçimleri Kampanya Tasarım Kılavuzu” da sitede yer aldı.

Kılavuzda, seçim beyannamesinin, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından 26 Mayıs’ta Ankara Spor Salonu’nda düzenlenecek tanıtım toplantısında açıklanacağı belirtiliyor.

Görsellerde, milletvekili adaylarının Twitter, Facebook ve İnstagram ve web sayfalarında kullanacakları grafik düzenine de yer verildi. Bu grafiklerin de dışına çıkılmayacak. Milletvekili adayları afişlerde, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile birlikte yer alacak.

Görsellerde, örnek milletvekili adayının adı “………” olarak belirtildi. Giydirilecek araçların bir yüzüne MHP Lideri Bahçeli, diğer yüzüne de “……….” örneği ile milletvekili adayının resminin konuldu.

Partinin seçim çalışmalarında kullanacağı müzik, video, afiş ve sloganların da bulunduğu kılavuzda, afiş, sloganlar ve seçim müziklerinde “Cumhur İttifakı Millet Aklı” ifadesi kullanılıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi