Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP’li Atalay: “Ellerim kırılsaydı da, oy vermeseydim diyorlar”

06 Haziran 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»CHP’li Atalay: “Ellerim kırılsaydı da, oy vermeseydim diyorlar”
CHP’li Atalay: “Ellerim kırılsaydı da, oy vermeseydim diyorlar”

Seçim çalışmalarına devam eden CHP Milletvekili Adayı Murat Berat Atalay vatandaşları ziyaret ederek destek istiyor.

Atalay, Ilgaz, Eldivan, Kızılırmak ve Şabanözü halkı ile bir araya geldi. Önceki seçimlere göre halkın daha büyük ilgisi ile karşılaştığını ifade eden Atalay, seçim gezilerini şöyle değerlendirdi:

 “Geçtiğimiz seçimlere göre bu seçimde halkı daha kararlı gördüm. 16 yıldır kendilerini kandıran AKP iktidarına desteğini çekmişler. Mazot fiyatının 6 liraya yaklaşması çiftçimizi borcunu ödeyemez duruma getirdi. İşçinin-memurun aldığı maaş her gün yağmur gibi yağan zamlarla eridi gitti. Esnaf doların 5 liraya dayanması nedeni ile iflas noktasına geldi.  İşte bunları gezdiğim yerlerde gördüm. Vatandaş çok dertli ve çare olarak da bu iktidarın gitmesini görüyor. Bugüne kadar AKP’ye oy verdim, ellerim kırılsaydı da vermeseydim diyen binlerce insanla karşılaşıyoruz. Maalesef 16 yıllık AKP iktidarı Türkiye’yi iflas noktasına getirmiştir.”

İyi Parti ve Saadet Partisi ile yapılan “Millet ittifakı”nın halkta bir heyecan oluşturduğunu belirten Atalay, Türkiye’yi de yine huzura, adalete ulaştıracak birlikteliğin bu ittifak olduğunu vurguladı.

Erdoğan ve iktidarının gitmesi ile yalanın, dolanın ve talanın biteceğini beliren Atalay, demokrasinin, adaletin, hukukun üstünlüğünün yeniden tesis edilerek ülkenin huzura kavuşacağını sözlerine ekledi. 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi