Dolar : Alış : 31.1201 / Satış : 31.1761
Euro : Alış : 33.6543 / Satış : 33.7149
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çankırı’da Kadınlar Harekete Geçti

25 Aralık 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Çankırı’da Kadınlar Harekete Geçti
Çankırı’da Kadınlar Harekete Geçti

Çankırı Belediyesi, sağlıklı yaşam ve sporun önemine dikkat çekmek amacı ile Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde Zumba Şöleni’nin bu yıl ikincisini düzenledi. 18–60 yaş aralığındaki kadınlar, Merkezin spor hocaları eşliğinde aynı anda zumba yaparak doyasıya eğlendi.

Çankırı Belediyesi, “Her Yaşta Sağlıklı Yaşa” diyerek başlattığı zumba akımını şölen ile taçlandırdı. Bu yıl ikincisi düzenlenen Zumba Şöleni’ne üye ve kursiyerlerin yanı sıra çok sayıda kadın eşlik etti. Özellikle gençler, arkadaşları ile gruplar halinde gelerek şölene yoğun ilgi gösterdi. Fitness hareketlerini dans ile birleştiren katılımcılar, müzik eşliğinde bir saat boyunca spor yaparak sağlıklı yaşam için harekete geçti.

Çocuklardan Büyüklere Taş Çıkartan Zumba Performansı

Çankırı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından başlatılan “Her Çocuk Özeldir, Çoklu Branş Eğitimi Projesi”nde yer alan çocuklar da Zumba Şöleni’ne katıldı. 7-9 yaş aralığında 20 çocuk, performansları ile büyüklerine taş çıkarttı. Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Çankırı’da 7’den 70’e herkesi spor ile tanışmalarına katkı sağlamak istediklerini belirterek en önemli noktanın hareket etmek ve sağlıklı yaşamak olduğunu vurguladı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi