Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇANKIRI ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI FEYZULLAH KARADENİZ’İN YAZILI BASIN AÇIKLAMASI

17 Nisan 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»ÇANKIRI ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI FEYZULLAH KARADENİZ’İN YAZILI BASIN AÇIKLAMASI
ÇANKIRI ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI FEYZULLAH KARADENİZ’İN YAZILI BASIN AÇIKLAMASI

ÇANKIRI ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI FEYZULLAH KARADENİZ’İN YAZILI BASIN AÇIKLAMASI
Çankırı Türk Büro-Sen Şube Başkan Yardımcısı Feyzullah Karadeniz “Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Türkiye Cumhuriyeti devletinin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz. Emniyet Teşkilatımızın ve polisimizin, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğine inancımız tamdır.Türk  Büro-Sen olarak polisin güven ,huzur ve güler yüzle hizmet demek olduğunun bilincindeyiz.

Ülkemizin ve milletimizin huzur ve asayişinin sağlanması kadar milli birlik ve beraberliğimizin devamı içinde vazgeçilmez bir unsur olan polis teşkilatımızın, kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu günde, milletimizin bağrından çıkmış güzide mensuplarının, polis, sivil memur ve işçi ayrımı yapılmaksızın fedakâr ve cansiperane çalışmaları bizlere gurur vermektedir. Bu manada Emniyet teşkilâtımızda sivil memur olarak görev yapan çalışanlarında görmezden gelinmemelidir. Onlar üniformasız kahramanlarımızdır. Afrinharekatı ve Güneydoğuda geçici görevli bir çok sivil memurumuz da bu operasyonlarda görev yaptıkları karakollarda yapılan hain saldırılarda şehit düşmüşlerdir.
Şuan Güneydoğuda  geçici görevle gönderilen sivil memur arkadaşlarımız Ramazan Göktaş, Salih CAN, Abdurrahman EKMEN’ın de  çalışma şartları dikkate alınarak, “ Terör Tazminatı” gibi tazminatları daödenmelidir.
Ayrıca  İl Emniyet Müdürümüz Sayın Saadettin Aksoy ile Pomem müdürümüz Sayın Ahmet Özge’ne sivil memurlara babacan ve olumlu yaklaşımları sebebiyle de teşekkür ediyoruz.
Gecesini gündüzüne katarak, nice fedakârlıklara göğüs gerip zor şartlarda çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 173. Kuruluş Yıldönümünü yürekten kutluyoruz. 173 yıldır hiçbir şekilde vatan ve millet düşmanlarına baş eğmemiş ve bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize,  teşkilatımıza, ailelerine ve geride kalanlarına sabırlar diliyoruz

T.Kamu-Sen’e, Türk Büro-Sen’e üye olmanın 1.şartının “Devletin Ülkesi ve Milleti ile bölünmez bütünlüğünden taviz vermeyenlerin üye olabildiği bir sendika olması, dün olduğu gibi bugün de  Türk Devletinin ve Türk Emniyet Teşkilatının yanında durduğunun bir   göstergesidir.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi