Dolar : Alış : 30.8388 / Satış : 30.8944
Euro : Alış : 33.2640 / Satış : 33.3239
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇANKIRI ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

21 Kasım 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»ÇANKIRI ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI
ÇANKIRI ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

VATANA CAN, BAYRAĞA AL RENGİNİ KANIYLA VEREN KOÇ YİĞİTLER RAHAT UYUYUN  VE EMİN OLUN

UNUTULMADINIZ, UNUTULMAYACAKSINIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ.

Şehidimin Emanetleri Annelerimiz Babalarımız Şehidimin Can Eşleri ve Ciğerpareleri Evlatlarımız için bu yola Baş koyduk. Unutuldunuz hata ettik ders çıkardık. Daim yanınızda olamaz isek de Sizleri hatırlamak-hatırlatmak adına VATANA CAN- BAYRAĞA RENK OLMUŞ ( Resmi Kayıtlara göre ) terör ve 15 Temmuz sürecinde mağdur olmuş ) 197 ŞEHİDİMİZİN Ailelerinin; 120 si il dışında 77 si İlimiz Merkezinde ve İlçelerinde ikamet etmektedir. Bu DEĞERLERİMİZİN HATIRLANMASI EMANETLERİNE SAHİP ÇIKILMASI adına ve ayrıca Cennet ülkemizin değişik illerinden Çankırı mızda ikamet eden ŞEHİT yakınlarımız ve Gazilerimizin Tespit edilmesi Hatırlanması ve GÖNÜL SOFRALARINA misafir olarak hak ettikleri Saygı, ilgi ve alakayı gösterebilmek için Saygı değer Halkımıza güvenerek bir çalışma başlattık. Bu Çalışmamız da il dışında faaliyet gösteren ÇANKIRI DERNEKLERİMİZ  ile istişare yaparak Şehitlerimizin ilimiz dışında ikamet eden Emanetlerinin de hatırlanması için görüşlerini aldık ve GÜVENiMiZiN NE KADAR HAKLI OLDUĞUNU KOCA YÜREKLİ CAN HEMŞEHRİLERİMİZDEN pozitif geri dönüşlerde bir kez daha öğrenmiş olduk.

Bu Kapsamda Bizlere Desteklerini esirgemeyen ve gücümüze güç katacağına inandığımız iletişim halinde olduğumuz

İSTANBUL ÇANKIRI DERNEKLERİ FEDERASYONU Başkanı Sayın Zeynettin AYDIN

ANKARA ÇANKIRILILAR DERNEĞİ Başkanı Sayın Aydın ÖKSÜZ

İZMİR ÇANKIRILILAR DERNEĞİ Başkanı Sayın Bekir YURT

ÇAYIROVA ÇANKIRILILAR DERNEĞİ Başkanı Sayın Habip KÖSE

ANTALYA ÇANKIRILILAR DERNEĞİ Başkanı Sayın Mehmet YAKAR ‘ a sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği olarak DEĞERLİ ÇANKIRI lı Hemşehrilerimiz sizlerden aldığımız güç ile

Dernekler olarak Unutulmuş Kore ve Kıbrıs Şehitlerimizin bilgileri ve yakınları ile (Resmi Kayıtlara göre) terör ve 15 Temmuz sürecinde mağdur olan 224 GAZİMİZ ile KORE ve KIBRIS 318 GAZİMİZ ve Ahırete irtihal etmiş Gazilerimizin Emanetlerine de ULAŞMAK adına program dahilin de değerlendirmek cesaretini verdiğiniz için hepinizden ALLAH RAZI OLSUN.

Devletimiz imkanları ile her daim yanımızdadır. Ancak bizler Dernekler olarak Hem Devletimize hem de Şehitlerimizin Emanetleri ile Gazilerimiz ve Emanetlerine sahip çıkmak adına İlgili Kurumlardan istişare ile destek alarak Sosyal Psikolojik sorunlarımızın tespiti ve sorunlarımızın giderilmesi noktasında neler yapabiliriz, Ülkemizin küçük illerinden olmamıza rağmen nüfus oranına göre en çok şehit veren illerimizden biri olan Çankırımızın ŞEHİTLER ANITI PROJE si ile siz değerli hemşehrilerimiz ve kurumlarımızın desteği ile yakın zamanda proje aşamasına başlayacağımız ŞEHİTLER ORMANI PROJESİNE hem desteklerinizi hem de katkılarınızı bekliyoruz. Çankırı Şehit ve Gaziler Derneğimiz için yer sorunumuz geçici olarak giderilmiş olduğundan Tüm halkımızı Derneğimize Şehit Babalarımız ve Gazilerimiz ile Bir olmaya Birlik olmaya, sohbete ve çay içmeye bekliyoruz.  

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi