Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çankırı Kaya Tuzu Tanıtım Projesi

22 Mart 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Çankırı Kaya Tuzu Tanıtım Projesi
Çankırı Kaya Tuzu Tanıtım Projesi
İçişleri Bakanlığınca düzenlenen “Projem Türkiye; Mülki ve Yerel Yönetimlerde Yeni Fikirler ve Örnek Uygulamalar Yarışması” kapsamında illerden Bakanlığa gönderilen 1102 proje (güvenlik ve asayiş, kamu hizmetlerinin geliştirilmesi, kültürel, sosyo-ekonomik ve vatandaş odaklı hizmetler kategorilerinde) değerlendirildi.
Valilik, Kaymakamlık ve Belediyelerce bütçe imkânları veya diğer kaynaklar kullanılarak gerçekleştirilen, halkın talep ve beklentilerine etkin bir şekilde cevap veren, toplumsal içerikli yürütülen projeler kendi kategorisi içinde değerlendirilerek 51 proje sergilenmeye değer görüldü.
Çankırı Valiliği’nce yarışma kapsamında önerilen “Çankırı Kaya Tuzu ve Kaya Tuzundan Üretilen Objelerin Tanıtımı Projesi” sergilenmeye değer bulunan projelerden oldu.
“Projem Türkiye Yarışması” kapsamında İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’nun katılımlarıyla Ankara Cermodern Salonu’nda, 20 Mart 2019 Çarşamba günü projeler sergilendi.
Proje sergisi süresince, Çankırı Panosu ve kaya tuzundan üretilen objelere büyük bir ilgi gösterildi. İçişleri Bakanlığı’nın yenilenen logosu kaya tuzuna işlenerek Sayın Bakanımız Süleyman SOYLU’ya takdim edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi