Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1006 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Faaliyetleri

27 Kasım 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Faaliyetleri
Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Faaliyetleri
23.11.2018
Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan sokak çalışmaları neticesinde;
22.10.2018 günü saat: 16:30 sıralarında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce yapılan çalışmalar sonucunda ilimiz Ilgaz ilçesi D-100 Karayolu uygulama noktasında Ş.T. isimli şahıs aracında yapılan kontrollerde 591,73 gr ESRAR maddesi ele geçirilmiştir. Şahıs hakkında “TCK-191 Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak ya da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak” suçundan adli tahkikat yapılmıştır.
Çankırımızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Kaynak.: http://www.cankiri.pol.tr/Haberler/Sayfalar/Narkotik-Madde.aspx

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi