Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇANKIRI ‘DA TÜRKİYE KAMU-SEN BAYRAĞI YENİDEN İSMAİL AYHAN’A EMANET

22 Mayıs 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»ÇANKIRI ‘DA TÜRKİYE KAMU-SEN BAYRAĞI YENİDEN İSMAİL AYHAN’A EMANET
ÇANKIRI ‘DA TÜRKİYE KAMU-SEN BAYRAĞI YENİDEN İSMAİL AYHAN’A EMANET

 

Çankırı’da Türkiye Kamu-Sen bayrağını İsmail AYHAN dalgalandırmaya devam edecek.
Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezinin almış olduğu karar ile Çankırı İl Başkanlığı görevi Türk Eğitim Sen Şube Başkanı İsmail AYHAN’a yeniden emanet edildi.

Yaklaşık 6 aydır bu görevi yürüten İsmail AYHAN ; ” Soylu idealizmin, anlamlı mücadelenin kutlu direnişlerinden olan Türkiye Kamu-Sen, bizim varlığımızı borçlu olduğumuz ülkünün sendikal mücadelesinin adıdır. Bu aşk ile, bu ülkü ile, bu inanç ile yola dizilmiş kervanımız istikametine hız kesmeden yürümeye devam edecektir.”

Hak arama mücadelelerini her platformda sürdürmeye devam edeceklerini belirten AYHAN; ” Adalet, liyakat ve sendikal anlayış çerçevesinde Türk memurunun güçlü sesi ve güven kapısı olmaya devam edeceğiz. Türkiye Kamu-Sen’e bağlı tüm iş kollarındaki sendikalarımızla yetki almak için mücadelemizi sürdüreceğiz. Yürüttüğümüz ilkeli ve kararlı sendikacılıkla bir olacağız, güçlü olacağız. Ezen de, ezilen de biz olmayacağız.

Bizim arkadaşlarımız hepsi birbirinden değerli, hepsi birbirinden özverili ve bu işi layıkıyla yapacak kabiliyete sahip kişilerdir. Aldığımız Ocak terbiyesi anlayışıyla görev talep edilmeyeceğini, tevdi edilen görevi ise en üst seviyede yapılması gerektiğine inanan insanlar olarak, asl olanın kişiler değil teşkilatın varlığı ve devamlılığı olduğu bilincindeyiz. Bu bağlamda Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezimizin şahsımı tekrar Kamu-Sen İl Temsilciliği makamına layık görüp, görevlendirme yapmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Kamu oyuna saygıyla duyrulur.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi