Dolar : Alış : 32.1874 / Satış : 32.2454
Euro : Alış : 34.9180 / Satış : 34.9809
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1007 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, meslek örgütü temsilcileriyle bir araya geldi

08 Ağustos 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, meslek örgütü temsilcileriyle bir araya geldi
Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, meslek örgütü temsilcileriyle bir araya geldi

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının düzenlediği toplantıda meslek örgütü temsilcileriyle buluşan Başkan Esen, belediye çalışmalarına ilişkin bilgiler verdi.

Yerel yönetimlerin etkin gücünü en üretken biçimde kullanarak Çankırı’yı daha modern ve daha yaşanabilir bir kent vizyonuna ulaşmayı hedeflediklerini anlatan Başkan Esen, bu hedeflere ulaşmak için ortak akılla hareket edeceklerini ve bu minvalde görüşmeler yaptıklarını vurguladı.

Belediyelerin hizmet kurumları olduklarının altını çizen Başkan Esen, “Biz halka hizmetin hakka hizmet olduğunu biliyoruz. Bu anlamda memleketimize hizmet etmek için bu kutlu göreve talip olduk. Bu anlamda Çankırı’nın en ücra köşesindeki vatandaşımızla bile iletişim kurmalı, ihtiyaç ve sorunlarından haberdar olmalıyız. Biz vatandaşımızın memnuniyetini ve hayat standartlarını artırmayı kendimize ilke edindik. Bu anlamda vatandaşlarımızdan, siyasi partilerimizden, sivil toplum kuruluşlarımızdan ve meslek örgütü temsilcilerimizden bağımsız hareket etmek istemiyoruz. Atılacak her adımı vatandaşlarımızla birlikte atmak, alınacak her kararı ortak istişarelerle belirlemek istiyoruz. Bu anlamda tüm öneri, eleştirileri dinlemeye hazırız” diye konuştu.

Başkan Esen, göreve geldiği günden bu yana uyguladığı tasarruf tedbirleri ile belediye bütçesini düzene koyduklarını anlattı.

Kentle ilgili kısa, orta ve uzun vadeli projelerini meslek örgütü temsilcileriyle paylaşan Esen, katılımcılardan gelen öneri ve istekleri dinledi.

Başkan Esen’e toplantıda Başkan Yardımcıları Mehmet Hallaç ve İhsan Bostan ile Özel Kalem Müdürü Fatih Atıcı eşlik etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi