Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Boz “2019 Yılı Çankırı’da Gönül Belediyeciliğinin Miladı Olacak”

29 Aralık 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Boz “2019 Yılı Çankırı’da Gönül Belediyeciliğinin Miladı Olacak”
Boz “2019 Yılı Çankırı’da Gönül Belediyeciliğinin Miladı Olacak”

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz,  2018 yılının sona ermesi dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Başkan Boz, birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı mesajında Çankırı Belediyesi’nin 2019 yılında gönül belediyeciliğinin öncüsü olacağını söyledi. Boz’un mesajı şöyle:

“Acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız 2018 yılında halkımızla iç içe, bir ve beraber bir duruş sergileyerek şehrimizi huzur dolu bir kent yapma hedefimizi ortaya koyduk. Bu durum, 2019’da ve devamında da değişmeyecektir. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek, çözüm yolları aramak, şehrimizin huzuruna katkı sağlamak, 7’den 70’e her vatandaşımızın ve canlımızın yaşam standardını yükseltmek çalışmalarımızın yine merkezini oluşturacaktır. Siyasete atıldığım günden bu yana vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya ant içtim. 2019 yılı ile birlikte bu yeni dönemde de Allah’ın izni ile milletvekillerimiz, meclis üyelerimiz, siyasi parti temsilcilerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, mahalle muhtarlarımız, bütün kamu kurum ve kuruluşları ile kısacası halkımıza hizmet veren herkesle uyum içerisinde çalışacağımıza söz veriyorum.

Biz gönüller almaya geldik. 2019 yılı Çankırı’da gönül belediyeciliğinin miladı olacaktır. Ülkemizin nadide şehri Çankırımızda her haneye, her iş yerine ulaşacak, sıkmadık el, dokunmadık gönül, fethetmedik kalp bırakmayacağız. Herkesin fikrini alacak, Çankırı Belediyesi’ni halkımızla birlikte yöneteceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılının hemşerilerim ve aziz milletim için sağlık, mutluluk, başarı, bolluk ve bereket dolu bir yıl olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi