Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Esen “İşçi ve Emekçi Kardeşlerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”

30 Nisan 2020
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Başkan Esen “İşçi ve Emekçi Kardeşlerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”
Başkan Esen “İşçi ve Emekçi Kardeşlerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Esen, mesajında; “Helal kazanç ile kendisinin ve sevdiklerinin geçimini sağlamaya çalışan ve alın teri ile akıttığı emeğini ortaya koyan, ülkemizin  sosyal ve  ekonomik hayatına önemli ölçüde yön veren tüm emekçi kardeşlerimizin bu önemli gününü kutluyorum.” dedi. Mesajda şu ifadeler yer aldı:

“Çalışanlarımızın sırtındaki ter soğumadan emeklerinin karşılığının verilmesi, huzur ve güven ortamının sağlanması, çalışan motivasyonunun ve iş potansiyelinin arttırılmasının merkezini oluşturmaktadır. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün hem işveren ve işçi hem de işçiler arasında dayanışma, kardeşlik ve barış ortamının güçlendirilmesine inancımız tamdır. Yerel yönetimde insan odaklı anlayışımızın temelini ise öncelikle emeğe saygı oluşturmaktadır. Çankırı Belediyesi olarak işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm emekçilerimizin bu anlamlı gününü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı bir ömür geçirmelerini Yüce  Allah’tan niyaz ediyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi