Dolar : Alış : 31.1201 / Satış : 31.1761
Euro : Alış : 33.6543 / Satış : 33.7149
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAŞKAN DEMİR’DEN YENİ YIL MESAJI

31 Aralık 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»BAŞKAN DEMİR’DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN DEMİR’DEN YENİ YIL MESAJI

Yeni yılımızın sağlık sıhhat ve huzur dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Ahlakın ve iyi huyun bizlere birer hediye olduğunu hatırlatıyor yeni yılda, bütünleşen bir toplum umut ediyorum.

Türk İslam Dünyasında mevcut zulüm ve eziyetlerin Allah’ın izniyle son bulmasını, Bağımsızlık mücadelemizde muzaffer olmayı Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

Çocuk istismarı, Tecavüz ve birçok tehlikeli toplum zararına yapılan suçların azalmasını, bu konuda halkımızın daha duyarlı olmasını ve yeni düzenlemelerle caydırıcı cezalar verilmesini temenni ediyorum.

Televizyon ekranlarında çoğu programlarda Türk İslam toplumu örf ve adetleri tarumar edilmektedir, yeni yılımızda yetkili denetleme kurumlarının bu konuda çok daha fazla hassas olmalarını istiyor, Her yönden kuşatılmış Türk gençliğini bilinçlendirmekten yılmayacağımızı bir kez daha belirtiyorum.

Madde bağımlılığında bitmek tükenmek bilmeyen yeni alışkanlıkların karşılığında inanmış bir mücadele ile zafere ulaşmamızı, “ DAMARLARINDAKİ ASIL KANI KİRLETME” sloganıyla bizlere yakışan yaşam bilinciyle Hür ve Özgür mücadelemizde payidar olmamızı diliyorum.

Türk gençliğini yeni yılımızda İslam Ahlakıyla; ilim ve bilim alanında hizmet etmeye ve bu uğurda mücadele etmeye davet ediyorum, Peygamber Efendimiz (SAV) Buyurmuşlardır ki; Allah (cc) Gençliği İslam’a Hediye etmiştir. Gençlerimize sahip çıkalım, Gençliğimize sahip çıkalım.

Yeni kaderi itibariyle eskimeye aday, yıpranmaya talipli bir kelimedir. Vatanın ve Milletinin Bekası için mücadelemizde yıpranmayı hedeflediğimiz yeni yıllarımızda, Rabbim güç kuvvet ve azim versin inşallah.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 

Yasin DEMİR

ÜLKÜ OCAKLARI ÇANKIRI İL BAŞKANI

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi