Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Amcasından Kedi Evi İstedi, Dileği Gerçek Oldu

08 Aralık 2020
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Başkan Amcasından Kedi Evi İstedi, Dileği Gerçek Oldu
Başkan Amcasından Kedi Evi İstedi, Dileği Gerçek Oldu

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, sosyal medya üzerinden kendisine ulaşan bir çocuğun isteğini hemen yerine getirdi. Küçük bir çocuğun kedi evi isteğini yanıtsız bırakmayan Başkan Esen,  yaptırdığı kedi evini kendi elleri ile küçük Ahmet’e teslim etti.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, çocukların isteklerini yerine getirmeye devam ediyor. Ahmet Uysal’ın “Merhaba Başkanım. Ben çok üzülüyorum, mahallemizde bir sürü kedimiz var, mama veriyoruz, besliyoruz. Benim adım Ahmet Uysal. Lütfen onlar için yuva gönderir misin?” sözleri Başkan Esen’i harekete geçirdi.  Esen, sosyal medya aracılığı ile isteğini bildiren Ahmet için acil olarak kedi evi yaptırarak kendisine ulaştırdı.

Ahmet’i mahallesinde ziyaret eden Esen, “Annemlerde var sekiz tane kedi, iş yerinde var altı tane kedi, bende var iki kedi, bir tane de köpeğim var. Sen böyle duyarlı olursun da biz sessiz kalır mıyız? Seni mutlu etmek bizi de çok sevindirdi.” dedi.

Küçük Ahmet, Başkan amcası ile birlikte kedi evinin yanına mama kapları koyarak mahalledeki kedileri sevdi. Esen, kentteki tüm canlıların kendilerine emanet olduğunu söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi