Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bahçeli Çankırı’dan önemli mesajlar verdi

13 Mart 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Bahçeli Çankırı’dan önemli mesajlar verdi
Bahçeli Çankırı’dan önemli mesajlar verdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Çankırı mitinginde konuştu. Belediye başkan adaylarının seçildiği andan itibaren gece gündüz vatandaşa hizmet için çalışacağını belirten Bahçeli, Çankırı’nın AKP’den kurtulma zamanı geldiğini ifade ederek, “Belediyelerimizin kapıları 24 saat açık kalacaktır. Çankırı’nın huzuru, refahı, gelişmişliği, huzuru için varız. Projelerimiz hazır” dedi.

 

Genel Başkanımız Sn. Devlet BAHÇELİ, Çankırı Mitingi’nde Konuşuyor

Gepostet von Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) am Mittwoch, 13. März 2019

Konuşmasında bekaya da vurgu yapan Bahçeli şu ifadeleri kullandı:

“Bu ittifak binlerce sene önce Orhun’dan dünyaya meydan okuyan milletin kudretli ittifakıdır. Cumhur ittifakı Bizans’ı mağlup eden, Söğüt’ten filizlenen, Çanakkale’de yükselen, Sakarya’da şahlanan Türk milletinin muzaffer ittifakıdır. Ne kadar millet muhalifi varsa önümüzdedir. Hem vallahi hem billahi her adımımızda saklanacak delik arayacaklardır. Cumhur ittifakı daha mutlu, daha müreffeh daha huzurlu bir Türkiye’ye doğru yol alıştır. Daha adil daha hakkaniyetli bir döneme başlangıçtır. Daha dik baş, daha tok karın yarına ilerleyiştir. Beka ve birlik içinde hayatın hedefidir”

Çankırılılara ‘değişim istiyor musunuz’ diye soran MHP lideri Bahçeli, “Bu evetler Çankırı’da değişimi işaret ediyor, önünü açıyor, bahtını aydınlatıyor. Çankırı’da MHP’nin zamanı gelmiştir. Ehil ve emin eller Çankırı’yı daha büyütecek, güçlendirecek, güzelleştirecektir. Nöbeti MHP’nin kadroları almalıdır. Bunu Çankırı için istiyoruz. Çankırı’nın geleceği için amaçlıyoruz. Burası Orta Anadolu’nun parlayan yıldızıdır. Çankırı Cumhur İttifakı kapsamında değildir. Buna rağmen dilimiz, üslubumuz, takip ettiğimiz siyasi strateji hiç kuşkusuz Cumhur ittifakına aynen uyacak, asla çelişmeyecek, çatışmayacaktır”

“ÇANKIRI’NIN BAŞINA BELA KESİLMİŞLER”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye’nin Türk Milleti’nin safında olduğunu anlatan Bahçeli, “ Safında durduğumuz yer Türkiye’dir. Mücadelemiz millet içindir. Hizmetimiz Çankırı’ya olacaktır. Sevdamız Türklüktür. Zillet ittifakı bekayı duydu mu ürküyor, korkuyor, şaşkına dönüyor. Bununla da kalmıyorlar bekayı ihmal ve inkar ediyor. Yüzsüzce bekanın millet nezdinde tutmadığını söylüyorlar. Beka ne zamandır anketlerle ölçülüyor, ne zamandır kirli ağızların polemik konusu yapılıyor. Beka payidarlıktır, varoluştur, ilelebet yaşama arzusudur. Çankırı’nın başına bela kesilmişler, bekayı bilmezler. Türk milletinin tarihi haklarından, müktesebatlarından, gelecek ülkelerinden bihaber olanlar bekayı anlayamazlar. “ ifadelerini kullandı.

Bahçeli şöyle devam etti:

“BELEDİYELERİMİZİN KAPILARI 24 SAAT SİZE AÇIK OLACAKTIR”

Biz Ötüken’deki ülküyüz, şehitlerin duasıyız, tezgahlardaki alın teriyiz, göz nuruyuz, sevda türküsüyüz, tarihteki hatıra, andaki haysiyet, yarındaki heyecanız. Biz Türkiye’yiz, Türk milletiyiz. Türklüğün yaşadığı coğrafyadaki türbedarız. Biz şehitler ölmez vatan bölünmez seslenişindeki cesaretiz. Ne mutlu Türküm diyenlerin son kalesiyiz. Çankırı’ya talibiz. Biliniz ki belediye başkan adaylarımızın seçildiği andan itibaren gecesi gündüzü sizlere hizmet olacaktır. Belediyelerimizin kapıları 24 saat açık kalacaktır. Çankırı’nın huzuru, refahı, gelişmişliği, huzuru için varız. Projelerimizle hazırız.

 

kaynak.: http://www.cankiribulteni.com/haber/4606/bahceli-cankiridan-onemli-mesajlar-verdi.html

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi