Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AKP’li Başkan belediyenin tasarruflarını eleştirdi

02 Eylül 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»AKP’li Başkan belediyenin tasarruflarını eleştirdi
AKP’li Başkan belediyenin tasarruflarını eleştirdi

AKP Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Çankırı Belediyesi’nin uygulamaya koyduğu tasarruf tedbirlerini işaret ederek, “Kar, zarar mantığı ile belediyecilik hizmetleri yürütülemez” dedi. 

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı, 100’üncü Yıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan AKP Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik, 31 Mart seçimlerinden başarı ile çıktıklarını anlattı. İl Genel Meclisi ve ilçe belediyelerinin çoğunu kazandıklarını ifade eden Çelik, Çankırı Belediyesi’ni kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını vurguladı.

İsim vermeden Çankırı Belediyesi’nin uygulamaya koyduğu ve vatandaşlardan büyük oranda destek gören tasarruf tedbirlerini eleştiren Çelik, “Belediyecilik sosyal bir olgudur. Kar, zarar mantığı ile belediyecilik hizmetleri yürütülemez” ifadelerini kullandı.

Partinin 18. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Çelik, katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, partisinin kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye’yi üç kat büyüttüğünü söyledi. Akbaşoğlu, AK Parti hükümetinin hizmetlerinin çok büyük olduğunu aktararak, “80 yıllık hizmetleri terazinin bir kefesine koyun son 17 yılda AK Parti’nin yapmış olduğu hizmetleri terazinin diğer kefesine koyun, AK Parti’mizin yaptığı hizmetler daha ağır basacaktır” dedi.

Kaynak.: http://www.cankiribulteni.com/haber/4653/akpli-baskan-belediyenin-tasarruflarini-elestirdi.html


Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi