Dolar : Alış : 31.0737 / Satış : 31.1297
Euro : Alış : 33.7284 / Satış : 33.7892
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ak Parti’de Temayül Coşkusu

28 Kasım 2023
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Ak Parti’de Temayül Coşkusu
Ak Parti’de Temayül Coşkusu

Ak Parti gündeminde hafta sonu yapılan temayül vardı.
Temayül yoklamasında konuşan AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan;
31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde aday belirleme sürecinde önemli bir kriter olan temayül seçimlerimizi Allah’ın izniyle ve teşkilatlarımızın teveccühü ile %95 gibi yüksek bir katılım oranıyla gerçekleştirdik.


Temayül yoklamasının amacı teşkilat mensuplarının görüşlerini, düşüncelerini, eğilimlerini tespit ederek adayların belirlenme sürecince bu görüş ve önerilerden istifade etmek olduğunu söyledi.


Tespit edilen eğilimlerin partinin karar alma sürecinde rehber olacağını söyleyen Erdoğan, son dönemde yapılan temayül yoklamalarının elektronik ortamda yapılarak hem çevre dostu hem de zaman tasarrufu sağladıklarını dile getirdi.


31 Mart gecesinin seçim zaferine imza atılan bir gece olacağını dile getiren Erdoğan, bu anlamda her kademe ile çok dikkatli ve titiz bir çalışma yürüttüklerini kaydetti.


Bu seçimlerde de Genel Merkezimizin aldığı kararla, aday adaylığı başvuru ücretlerinin partimiz yerine AFAD üzerinden Filistinli kardeşlerimize aktarıldığını onların ihtiyaçlarını gidermek üzere onlara samimi ve dayanışma duygumuzu ifade etmek için kullandıklarını ifade etti.


Demokrasinin en güzel örneğini gösterdikleri için katılım sağlayan ve emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına çok teşekkür ediyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi