Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kasım ayı velilerle buluşma toplantısı

26 Kasım 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»Kasım ayı velilerle buluşma toplantısı
Kasım ayı velilerle buluşma toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Kasım ayı velilerle buluşma toplantısı Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu’nda yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu Müdürü Resul AYHAN, okul öğretmenleri ve velileri katıldı.

Eğitim güvenliği, donatım faaliyetleri, taşımalı öğrenciler, projeler, okul inşaatları gibi birçok konuda bilgiler veren İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK burada yaptığı konuşmada; okul veli işbirliğinin önemine vurgu yaparak velilerin eğitim süreci içerisinde daha aktif rol almaları gerekliliğine değindi. Ayrıca çocukların kimliklerinin oturmasında aile içi iletişim ile anne baba tutumları ve rol model olmanın son derece ciddi bir konu olduğunu hatırlatarak bu noktada velilerimize çok önemli sorumluluklar düştüğünü belirtti.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, konuşmasının ardından velilerin sorularını yanıtlayarak onların görüş ve önerilerini dinledi. Toplantı ÖZTÜRK’ün katılımlarından dolayı tüm öğretmen ve velilere teşekkür etmesiyle sonlandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi