Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

2023’e Doğru Çankırı Konulu Panel Düzenlendi

03 Kasım 2018
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»2023’e Doğru Çankırı Konulu Panel Düzenlendi
2023’e Doğru Çankırı Konulu Panel Düzenlendi

Valiliğimiz İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü tarafından organize edilen, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı olması sebebiyle, 2023 yılı Türkiye’sinde ilimiz Çankırı’nın sanayi, tarım ve turizm gibi temel sektörlerdeki gelişme potansiyeli, beklentiler, öngörüler ve öneriler konusunda 100. Yıl Kültür Merkezinde panel düzenlendi.

 

ÇAKÜ Müh. Fak. Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hüdayi ERCOŞKUN’un oturum başkanlığı yaptığı, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf MÖHÜR, Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Halil TEKİN ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Kemal KARATAR’ın konuşmacı olduğu Panele Vali Yardımcılarımız Zeki KARACA, Abdullah ASLANER, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan AYRANCI, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, İlçe Belediye Başkanları, daire amirleri, STK temsilcileri, diğer görevliler ve basın mensupları katıldı.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda ilk olarak Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf MÖHÜR tarafından İlimizin Sanayi ve ticareti ile ilgili genel bilgiler sunuldu. Akabinde Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Halil TEKİN İlimizin tarım ve hayvancılığı, coğrafi yapısı, üreticiler, birlikler ile tarımsal destekler ve mera ıslah çalışmaları hakkında sunum verdi. Son olarak ise Kültür ve Turizm İl Müdürü M. Kemal KARATATAR ilimizdeki turizmin genel durumu, beklentiler, hedefler, öneriler ve turizme yönelik ilimize yapılan çalışmalar hakkında ayrıntılı sunum yaptı.

 

Panel değerlendirmeler bölümünde katılımcılar ile ilgililer arasında yapılan soru cevapların ardından sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi