Dolar : Alış : 30.8388 / Satış : 30.8944
Euro : Alış : 33.2640 / Satış : 33.3239
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi

14 Eylül 2023
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen “Eğitim ve Güvenlik Projesi” kapsamında “Çocukların Eğitim Süreçlerinin Güvenliğine İlişkin Koruyucu ve Önleyici Hizmet Tedbirlerinin Artırılmasına Yönelik İş Birliği Protokolü” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Çankırı Valisi Sayın M. Fırat Taşolar başkanlığında Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu Konferans Salonunda , Vali Yardımcısı İsmail Küreci, Çankırı Belediye Başkan V. Melih Yaylacı, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, İl Jandarma Komutanı Albay Yusuf Mutlu Genç, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü V. Bilal Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, mahalle muhtarları, okul aile birliği başkanları, il merkezinde faaliyet gösteren eğitim kurumu yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda okul güvenliği konusunda alınacak tedbirler görüşüldü.

Toplantıda Çankırı Valisi Sayın M. Fırat Taşolar, öncelikle bir öğrenci velisi olarak toplantıda bulunduğunu ifade ederek, okullarla ilgili olarak bir yıl boyunca aralıksız tüm güvenlik önlemlerinin alınacağını aktardı. Çankırı Valisi Sayın Taşolar’ın konuşmaları sonrası toplantı sırasıyla Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Çankırı Belediye Başkanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü   tarafından katılımcılara ilimiz genelinde alınan güvenlik önlemleri ve yapılan çalışmalar konulu sunumlar gerçekleştirildi.

Toplantı sonunda katılım sağlayan okul yöneticilerinin isteklerini dinleyen Sayın Valimiz talepler konusunda gerekli adımların atılacağını bildirerek, katılımcılara ve eğitim camiasına teşekkürlerini iletti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi