Dolar : Alış : 30.8388 / Satış : 30.8944
Euro : Alış : 33.2640 / Satış : 33.3239
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

2019 Yılının Son KUZKA Yönetim Kurulu Toplantısı Sinop’ta Yapıldı

13 Aralık 2019
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»2019 Yılının Son KUZKA Yönetim Kurulu Toplantısı Sinop’ta Yapıldı
2019 Yılının Son KUZKA Yönetim Kurulu Toplantısı Sinop’ta Yapıldı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı’nın (KUZKA) 2019 yılı son yönetim kurulu toplantısı Sinop Valisi Köksal ŞAKALAR başkanlığında Sinop’ta gerçekleştirdi. Sinop’ta bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri Ajansın 2020 yılı çalışma programı ve bütçesi, insan kaynakları raporu ile Çankırı Yatırım Destek Ofisi binasının yer değişikliği gündem maddelerini ele aldı.


Yönetim kurulu toplantısına; Yönetim Kurulu Başkanı ve Sinop Valisi Köksal ŞAKALAR, Valimiz ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Bilge AKTAŞ, yönetim kurulu üyeleri Kastamonu Valisi Yaşar KARADENİZ, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip VİDİNLİOĞLU, Sinop Belediye Başkanı Barış AYHAN, Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Güray PARÇAL, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup ÜÇÜNCÜOĞLU, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz FINDIKOĞLU, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim AKBAŞ ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ katıldı. 

FİZİBİLİTE DESTEĞİ PROGRAMI SONUÇLARI BELLİ OLDU
Toplantıda Ajans çalışmaları hakkında yönetim kurulu üyelerine bilgi veren KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ, toplantı gündem maddeleri arasında yer alan 2020 yılı çalışma programı ve bütçesi, 2019 yılı fizibilite desteği programı değerlendirme raporu, Çankırı Yatırım Destek Ofisi’nin yerinin değiştirilmesi, insan kaynakları raporu ve eğitim programlarına ilişkin bir de sunum gerçekleştirdi. Ajans tarafından 04 Eylül 2019’da ilan edilen 2019 Yılı Fizibilite Desteği (FD) Programı sonuçlarının belli olduğunu açıklayan Genel Sekreter Dr. Serkan GENÇ, sonuçların en kısa zamanda kamuoyuna ilan edileceğini belirterek projelerin Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sunum sonrasında 2019 yılının son yönetimi kurulu toplantısı, gündem maddelerinin üyeler tarafından ayrıntılı olarak görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi