Dolar : Alış : 6.0400 / Satış : 6.0509
Euro : Alış : 6.7391 / Satış : 6.7513
output_LDYDOV
HAVA DURUMU
hava durumu

Cankiri27°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 452 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP, 12’si il olmak üzere 152 belediye başkan adayını açıkladı

10 Aralık 2018 - 486 kez okunmuş
Ana Sayfa » Çankırı Gündemi»MHP, 12’si il olmak üzere 152 belediye başkan adayını açıkladı
MHP, 12’si il olmak üzere 152 belediye başkan adayını açıkladı

MPH, Çankırı’dan 3 İlçe Belediye Başkanı Adayının da bulunduğu, 12’si il olmak üzere 152 belediye başkanı adayını daha açıkladı.

Buna göre Çankırı’da

  • Eldivan İLÇE Nusrettin GÖKÇER
  • Kızılırmak İLÇE Bahattin GÜLER
  • Şabanözü İLÇE Mustafa KARAKAYA MHP nin başkan adayları.

 

Açıklanan liste ise;

  1. Afyonkarahisar Merkez Afyonkarahisar İL Fatih ÇETİNKAYA
  2. Aksaray Merkez Aksaray İL Sefer ALKAN
  3. Amasya Merkez Amasya İL Mehmet SARI
  4. Bayburt Merkez Bayburt İL Hükmü PEKMEZCİ
  5. Bilecik Merkez Bilecik İL Akın ATAKAN
  6. Bingöl Merkez Bingöl İL Mehmet Ziya BUYANKARA
  7. Bitlis Merkez Bitlis İL Mehmet YILMAZ
  8. Edirne Merkez Edirne İL Recep KOZAN
  9. Gümüşhane Merkez Gümüşhane İL Sabri VARAN
  10. Iğdır Merkez Iğdır İL İsa Yaşar TEZEL
  11. Yalova Merkez Yalova İL Murat ASLANHAN
  12. Yozgat Merkez Yozgat İL Mehmet ERDEMİR
  13. Adıyaman Besni Çakırhüyük BELDE Miktat ÇETİN
  14. Afyonkarahisar Çay Çay İLÇE Hüseyin ÇAĞRI
  15. Afyonkarahisar Çay Pazarağaç BELDE Adem BULUT
  16. Afyonkarahisar İhsaniye Kayıhan BELDE Ömer ŞAHİN
  17. Afyonkarahisar Kızılören Kızılören İLÇE Alİ EROL
  18. Afyonkarahisar Merkez Çıkrık BELDE Lokman ÇETİNAKTI
  19. Afyonkarahisar Merkez Fethibey BELDE Mustafa ÖZDEMİR
  20. Afyonkarahisar Merkez Işıklar BELDE Erol ÖZAĞIL
  21. Aksaray Güzelyurt Ihlara BELDE İsmail YILMAZ
  22. Aksaray Güzelyurt Selime BELDE Turgut YAYATAN
  23. Aksaray Merkez Topakkaya BELDE Harun OFLAZ
  24. Aksaray Merkez Yenikent BELDE Mehmet Emin YUMUŞAK
  25. Ardahan Göle Göle İLÇE İbiş UYMAZ
  26. Ardahan Göle Köprülü BELDE Farız TAŞDEMİR
  27. Bartın Merkez Hasankadı BELDE Şeref İMİROĞLU
  28. Bartın Merkez Kozcağız BELDE Savaş BUYURMAN
  29. Bartın Ulus Kumluca BELDE İsmail CAN
  30. Bayburt Demirözü Gökçedere BELDE Yavuz BAKIR
  31. Bilecik Bozüyük Bozüyük İLÇE Oğuz SERTLER
  32. Bilecik Merkez Vezirhan BELDE Hüseyin OCAK
  33. Bilecik Söğüt Söğüt İLÇE İsmet SEVER
  34. Bingöl Kiğı Kiğı İLÇE Nazif HASSOYLU
  35. Bingöl Yayladere Yayladere İLÇE Mehmet DURANSEL
  36. Bingöl Yedisu Yedisu İLÇE Ömer İSEN
  37. Bitlis Adilcevaz Adilcevaz İLÇE Ceyhan BATAR
  38. Bitlis Tatvan Tatvan İLÇE Abdulkerim AKAY
  39. Bolu Kıbrıscık Kıbrıscık İLÇE Ersin ERCAN
  40. Bolu Merkez Karacasu BELDE Halit BELEN
  41. Bolu Yeniçağa Yeniçağa İLÇE Zeki Mustafa EGECİ
  42. Burdur Karamanlı Karamanlı İLÇE Filiz ŞENER TÜRKOĞLU
  43. Burdur Yeşilova Yeşilova İLÇE Ömer ATASOY
  44. Çanakkale Çan Terzialan BELDE Arif YUMUŞAK
  45. Çanakkale Gelibolu Gelibolu İLÇE Mehmet ELİGÜL
  46. Çankırı Eldivan Eldivan İLÇE Nusrettin GÖKÇER
  47. Çankırı Kızılırmak Kızılırmak İLÇE Bahattin GÜLER
  48. Çankırı Şabanözü Şabanözü İLÇE Mustafa KARAKAYA
  49. Düzce Çilimli Çilimli İLÇE Ömer DEMİRTAŞ
  50. Düzce Yığılca Yığılca İLÇE Rasim ÇAM
  51. Edirne Havsa Havsa İLÇE Tefik ALTIPARMAK
  52. Edirne Lalapaşa Lalapaşa İLÇE Mehmet Vedat KUŞOĞLU
  53. Edirne Meriç Küplü BELDE Ali TÜKEL
  54. Edirne Süloğlu Süloğlu İLÇE Aydemir ARSLAN
  55. Edirne Uzunköprü Uzunköprü İLÇE Şahin ŞENGÜL
  56. Edirne Uzunköprü Kırcasalih BELDE Kenan HELEMAN
  57. Elazığ Ağın Ağın İLÇE Ali USLU
  58. Elazığ Palu Beyhan BELDE Bayram ÖZTÜRK
  59. Erzincan Merkez Yaylabaşı BELDE Şefik TAŞKIRAN
  60. Erzincan Çayırlı Çayırlı İLÇE Oktay EFE
  61. Erzincan Otlukbeli Otlukbeli İLÇE Yusuf TEKTAŞ
  62. Erzincan Tercan Çadırkaya BELDE Sait DURGUN
  63. Erzincan Tercan Kargın BELDE Yunus TÜRKMEN
  64. Erzincan Tercan Mercan BELDE Bayram BİLİCİ
  65. Giresun Merkez Duroğlu BELDE Halil ÇETİN
  66. Gümüşhane Kelkit Öbektaş BELDE Yemen DEMİR
  67. Gümüşhane Köse Köse İLÇE Turgay KESLER
  68. Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy BELDE Çetin Rıza TANIŞ
  69. Gümüşhane Şiran Şiran İLÇE Mutlu ÖZEL
  70. Gümüşhane Şiran Yeşilbük BELDE Sezai DOĞAN
  71. Gümüşhane Torul Torul İLÇE Evren Evrim ÖZDEMİR
  72. Iğdır Karakoyunlu Karakoyunlu İLÇE Bayram Ali BALLI
  73. Iğdır Merkez Melekli BELDE Eray ÇOŞAR
  74. Isparta Eğirdir Sarıidris BELDE Ramazan PALA
  75. Isparta Merkez Kuleönü BELDE Sezayi ÇAKIR
  76. Isparta Merkez Savköy BELDE Mustafa AVŞAR
  77. Isparta Şarkikaraağaç Şarkikaraağaç İLÇE Sefa ARIKAN
  78. Isparta Şarkikaraağaç Çarıksaraylar BELDE Halil TOPRAK
  79. Isparta Şarkikaraağaç Çiçekpınar BELDE Memiş KAYNAK
  80. Isparta Yalvaç Yalvaç İLÇE Halil Hilmi TÜTÜNCÜ
  81. Karabük Yenice Yortan BELDE Ali ŞIK
  82. Kastamonu İhsangazi İhsangazi İLÇE Hayati SAĞLIK
  83. Kırıkkale Delice Delice İLÇE Soner MAZILIGÜNEY
  84. Kırıkkale Keskin Keskin İLÇE Mustafa Alp SÜLSİPİROĞLU
  85. Kırıkkale Merkez Hacılar BELDE Mehmet KOYUNCU
  86. Kırklareli Lüleburgaz Evrensekiz BELDE Birol ÖZBAY
  87. Kırklareli Vize Çakıllı BELDE Mehmet BAYRAM
  88. Kırşehir Çiçekdağı Köseli BELDE Bekir YILMAZ
  89. Kırşehir Kaman Kurancılı BELDE Erdoğan TEKELİ
  90. Kırşehir Merkez Özbağ BELDE Rasim ARAZAY
  91. Kütahya Altıntaş Altıntaş İLÇE Mehmet AKBUNAR
  92. Kütahya Aslanapa Aslanapa İLÇE Gökhan GÜREL
  93. Kütahya Domaniç Çukurca BELDE İlyas TOSUN
  94. Kütahya Gediz Gediz İLÇE Mehmet OYAN
  95. Kütahya Gediz Gökler BELDE Yüksel ARIK
  96. Kütahya Gediz Yenikent BELDE Mehmet KARACA
  97. Kütahya Merkez Seyitömer BELDE Halil ÖZTÜRK
  98. Kütahya Simav Çitgöl BELDE Yüksel ÜNAL
  99. Nevşehir Avanos Avanos İLÇE Mustafa Kenan SARITAŞ
  100. Nevşehir Merkez Göreme BELDE Ömer EREN
  101. Nevşehir Merkez Kaymaklı BELDE Harun ÇEKİÇ
  102. Nevşehir Derinkuyu Yazıhüyük BELDE Burhanettin KARAKETİR
  103. Nevşehir Kozaklı Kozaklı İLÇE Celalettin GÜVEN
  104. Nevşehir Merkez Uçhisar BELDE Ali KARASLAN
  105. Niğde Bor Bahçeli BELDE Bülent GÖZÜPEK
  106. Niğde Çiftlik Çiftlik İLÇE Fazlı KOÇ
  107. Niğde Çiftlik Azatlı BELDE Rasim AYDIN
  108. Niğde Çiftlik Bozköy BELDE Kemal BEŞER
  109. Niğde Çiftlik Divarlı BELDE Mustafa BALCAN
  110. Niğde Merkez Aktaş BELDE Erdoğan ŞEVENK
  111. Niğde Merkez Alay BELDE Hacı Mehmet VAROL
  112. Niğde Merkez Bağlama BELDE Murat KARAKUZU
  113. Niğde Merkez Hacıabdullah BELDE Recep DOĞMUŞ
  114. Niğde Merkez Karaatlı BELDE Faik OKUMUŞ
  115. Niğde Merkez Kiledere BELDE İsmet EVLENDİ
  116. Niğde Merkez Konaklı BELDE Maksut ÖZÇELİK
  117. Niğde Merkez Orhanlı BELDE Şükrü ÖZDEMİR
  118. Niğde Ulukışla Ulukışla İLÇE Ali ÜNKESEN
  119. Rize Derepazarı Derepazarı İLÇE Selim METİN
  120. Rize Hemşin Hemşin İLÇE Muhammet SAĞLAM
  121. Rize İkizdere İkizdere İLÇE Hakan KARAGÖZ
  122. Rize İyidere İyidere İLÇE Osman METE
  123. Sivas Doğanşar Doğanşar İLÇE Halil BALIK
  124. Sivas Gemerek Gemerek İLÇE Yurt KOÇ
  125. Sivas Gemerek Sızır BELDE Ali TAMER
  126. Sivas Gölova Gölova İLÇE Halil ÖNGE
  127. Sivas Gürün Gürün İLÇE Nami ÇİFTÇİ
  128. Sivas Hafik Hafik İLÇE Selahattin ÇUHADAROĞLU
  129. Sivas Kangal Kangal İLÇE Eren Derviş AKPINAR
  130. Sivas Koyulhisar Koyulhisar İLÇE Osman EPSİLELİ
  131. Tokat Erbaa Gökal BELDE Osman AKBULUT
  132. Tokat Erbaa Karayaka BELDE Sebahattin ŞENEL
  133. Tokat Niksar Serenli BELDE Nurettin KELEŞ
  134. Tokat Pazar İLÇE Oğuz KELEŞ
  135. Tokat Reşadiye Bereketli BELDE Necaattin ŞAHİN
  136. Tokat Reşadiye Bozçalı BELDE Bolhan DURMUŞ
  137. Tokat Reşadiye Cimitekke BELDE Erol AYDIN
  138. Tokat Yeşilyurt Yeşilyurt İLÇE Muhsin YILMAZ
  139. Tokat Zile Zile İLÇE Ali ÖZGAN
  140. Yalova Armutlu Armutlu İLÇE Mustafa TOKAT
  141. Yalova Çınarcık Teşvikiye BELDE Mustafa NURTEN
  142. Yalova Merkez Kadıköy BELDE Muhsin GÜRKAL
  143. Yozgat Aydıncık Aydıncık İLÇE Selahattin ÖZDEMİİR
  144. Yozgat Boğazlıyan Boğazlıyan İLÇE İbrahim TAMER
  145. Yozgat Çandır İLÇE Mehmet Emin MURAT
  146. Yozgat Çayıralan Çayıralan İLÇE Kıyasi BAŞGÜL
  147. Yozgat Kadışehri Kadışehri İLÇE Mustafa DOĞRU
  148. Yozgat Saraykent Ozan BELDE Mustafa CANSEVER
  149. Yozgat Sarıkaya Sarıkaya İLÇE Ömer AÇIKEL
  150. Yozgat Aydıncık Baydiğin BELDE Ünal KARACA
  151. Yozgat Boğazlıyan Sırçalı BELDE Erhan TANIŞ
  152. Yozgat Sorgun Gülşehri BELDE Aziz KAYA

şeklinde.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZILARI

Tüm Yazarlar

Tasarım: Mutlak Web Bilişim Hizmetleri - Sponsor: Çankırı Firma Rehberi
error: Sağ Tıklama Kapalı